1 / 12
Продавам Моторни пили TOMOS, Homelite,MAC со мали забелешки
100 €
Цената не е фиксна
29.04.2023 12:04

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Моторни пили со мали забелешки во нив, или замена сите за еден
Дополнителни информации на тел. 075-303-700 - Тоше
5 моторни пили комплет 100 евра сите
TOMOS, Homelite, MAC culos

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава / Можна е замена од:

Tose
Потврден огласувач
075303700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам