1 / 11
Audi Q3
17.700 €
08.05.2023 16:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

Q 3

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-odlicna sostojba
-2.0 TDI 140 ks
-Quattro
-polna oprema
-golem servis
-diskovi, plocki
-glicerin
-plus 4 letni gumi so original alu felni
-190000 km
Uvezena 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Бобан
Потврден огласувач
070772123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам