1 / 6
SECENJE RUSENJE KRSENJE STEMANJE BETON
1 €
Денес 11:01

Кисела Вода / Скопје

secenje na armiran beton so diamantska pila vodeno secenje. probivanje na razni otvori. krsenje stemanje so hilti sekalov beton. info 070483719

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

nedjo
Потврден огласувач
070483719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам