1 / 3
Vitlo (Makara) Za Traktor
1 МКД
20.02.2023 19:53

Гостивар / Гостивар

Se prodava Vitlo Tajfun 5.5t za traktor vo dobra sostojba.

Poveke informacii na brojot:
071 399 935 - Cvete

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

joco
Потврден огласувач
076 611 972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам