1 / 4
Lubitel 166 B
По Договор
21.03.2023 14:04

Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Останато

Se prodava star foto aparat Lubitel kupen vo rusija i celo vreme cuvan vo torbicka nikogas ne e upotreben.

Cena po dogovor povolna

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070651031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам