1 / 6
CANON EOS 3000 N NA FILM KAKO NOV
1 €
11.05.2023 17:51

Бутел / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Canon

PRODAVAM CANON EOS 3000 N NA FILM ISPRAVEN KAKO NOV.
OBJEKTIV SIGMA 28-80 mm SO MAKRO

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

SINISA
Потврден огласувач
075615777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам