1 / 10
Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra
250 €
31.05.2023 08:24

Куманово / Куманово

Резолуција:

25,1-30 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon D3200 💯👌24.7 pixels so opcija za recording video profesionalen so odlicni performanci koristen malku vo domasni uslovi perfekten zagarantiran kvalitet japan
Info:079224325 zamena za gopro hero7 ili druga verzija na akciona camera

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Dako
Потврден огласувач
078438131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам