Motokultivator imt 506
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 22:14

Аеродром / Скопје

IMT 506
700eu
070/219-255

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

Blazho
Потврден огласувач
070219255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам