1 / 3
Se prodava Kukja na naubava lokacija vo Skopje
430.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 15:15

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Zdanec

Se prodava kukja 190 m kvadratni. So ubav pogled na gradot i najubava lokacija vo MK. 140 e novogradba i 50 baraka, koja treba samo da se prezida, ima ploca i novi prozori.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075316341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам