1 / 6
Se PRODAVA !!!!! Ford Mondeo
2.300 €
Цената е фиксна
02.05.2023 14:20

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ima mesto za dogovor na lice mesto
Registracija pominata !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
071237851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам