1 / 6
Се продава куќа
90.000 €
24.04.2023 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

10

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Пиринска 50

Се продава куќа на само 5 минути од центарот на Кавадарци. Куќата е нова градба, на два спрата со посебни влезови, излез на главен пат, простор за гаража и голем двор од напред и од позади погоден за изградба на базен или придружни простории. На долниот спрат е живеено не повеќе од 5 години, додека горниот спрат сеуште не вселен. Двата спрата се веднаш вселиви.

Цена 530EUR/м2

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 076270211

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Даниел
Потврден огласувач
076270211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам