1 / 12
Partner Berlingoo caddy kango
3.500 €
Цената е фиксна
26.05.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hitnoo ❗❗❗
Peugeot PARTNER 1.4 benzin-plin atest
PERFEKTNA SOSTOJBA
1 sopstvenik
Kupena nova od salon vo MK
PERFEKTNA SOSTOJBA
Proverka kade sakate ❗❗❗
078/833-518

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078833518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам