1 / 7
Leica C-Lux 2 digital camera
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.04.2023 14:12

Тетово / Тетово

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Останато

Leica C-Lux 2 digital camera

Moze zamena za Laptop ili mob fone.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Nikon
Tetovo
Потврден огласувач
070806094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам