1 / 4
Foto aparat ZENIT
1 €
20.03.2023 19:32

Велес / Велес

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Останато

Nov ne koristen ispraven

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Levko
Потврден огласувач
075368107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам