1 / 5
Android Mini PC i Mini wireless tastatura
2.000 МКД
20.03.2023 11:54

Гази Баба / Скопје

Prodavam android mini pc za televizor sto od obicen go pravi smart i bezicna tastatura za istiot.
Kupeni od Anhoch 2490 denari i 990 denari.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071291694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам