Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej
По Договор
28.03.2023 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

10

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Кеј Македонија

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот е наменет за издавање за туристи, и е целосно опремен за таа намена. Повеќе информации можете да добиете на следниот број - 076888288.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Dimitar
Потврден огласувач
076/888-288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам