1 / 2
Штрафелица за домашна употреба
1.499 МКД
09.04.2023 20:27

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

novi strafilici za domasna upotreba so mnogu dodatoci

cena 1499den

prajcame po kargo

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

novo mengeme

1999 МКД

novi napojuvajna 220v na 12v 200w 16.7A

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам