1 / 5
Fiat Grande Punto NEUVEZENO Prv Gazda
3.500 €
Цената не е фиксна
24.04.2023 11:30

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Fiat Grande Punto od prv sopstvenik kupeno od Fiat Macedonia
1.4 benzin so atestiran plinski ured
Redovno servisirano zamenet cel set lamela potisna zamaec
Nova koza zameneta na volan i menjac
Nov drzac na motor i termostat
Kontakt preku viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
70262475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам