1 / 12
Bmw e46 coupe
4.400 €
29.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw e46 kupe 1.8 118hp
servisirano pred 1000km ulje filtri i filter plin
2 para bandasi 18ki so dobri mishelin pilot sport 4 (225/245/40) i 16ki so dobri sava eskimo zadni i tigar predi (205/55)
Android navigacija stavena pred 3 meseca
Ozvucenje Magnat
m3 preden branik, m packet sedista, csl spoljer
so nego ide fabrickiot zaden lonec,branikot i sedistata
078402465!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078402465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам