1 / 4
Jetta 2
800 €
Цената е фиксна
29.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

1990

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Jetta 2 1.6diz 90god
Registrirana 2 mes.
Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
075440310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам