1 / 3
Се продава куќа во Ѓорче Петров
999.999 €
14.04.2023 10:54

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Дубровничка 20а

Се продава куќа од 210 м2 во Ѓорче Петров со дворно место од 400м2.
Куќата има подрум и два спрата со можност за доградба на трет спрат.
Се наоѓа во близина на главната улица Ѓорче Петров карши општината.
Има основно училиште и градинка на оддалеченост од 200м.
Постои можност за замена со стан и доплата во реон Карпош, Аеродром, Ново Лисиче.
Цена по договор

Без вибер и пораки
Број за контакт
078 621 285

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
078448928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам