1 / 5
Imt 539
3.100 €
20.04.2023 16:20

Кривогаштани / Прилеп

Se prodava imt 539
So kompletna dokumentacija
Vo ispravna sostojba
Mozi i zamena 077 564 038

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Viktor
Потврден огласувач
077564038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам