1 / 12
GOLF 6 1.6 TDI 2009g. AVTOMATIK - FULL OPREMA - AVTO STIL
По Договор
26.05.2023 11:06

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA. POSEDUVA FULL OPREMA I E VO ODLICNA SOSTOJBA. OD OPREMA POSEDUVA:
-PARKING SENZORI NAPRED
-PARKING SENZORI NAZAD
-NAVIGACIJA
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-GREACI NA SEDISTA
-PRSKALKI NA FAROVI
-LED STOPOVI
-16ki ALUMINSKI BANDAZI
-SERVISNA ISTORIJA
PLACOT SE NAOGJA NA TRIANGLA MADZARI. 200M OD BENZINSKATA MAKPETROL KON MADZARI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам