1 / 11
PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010g. - FULL OPREMA - AVTO STIL
По Договор
26.05.2023 11:06

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA. POSEDUVA FULL OPREMA I E VO ODLICNA SOSTOJBA. PLACOT SE NAOGJA NA TRIANGLA MADZARI. 200M OD BENZINSKATA MAKPETROL KON MADZARI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам