1 / 8
Alfa Romeo MiTo 1.6 JTDm
По Договор
Денес 09:59

Гази Баба / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

MiTo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Алфа Ромео Мито 1.6 ЈТДм со 120 коњски сили 2009 година. Возилото е во перфектна состојба.
Платени сите давачки до регистрација

Клима
DNA Три модови на возење
Радио Cd MP3
Електрика на прозори и ретровизори
Алфа алуминиумски бандаши
ESP
2 клуча
Кожен волан и кожна рачка менувач
Возилото може да се проба и види во секое време

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
075 288 527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам