1 / 12
Luxuzno uredena kuka od 471m2
140.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

471 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Караорман

id: hs1053/караорман
штип 2000 македонија
POA
description
луксузно уредена куќа од 471м2
house - штип
Се продава луксузно направена и уредена куќа со корисна површина од 471м2 и дворно место од 350м2 со џакузи и летна кујна.
Ќуќата е изградена и уредена од квалитетни материјали, комплетно наместена спреман за живеење со нова покуќнина која не е досега употребена. Куќата е на 3 нивоа со следниот распоред.
Дворно место заградено со кована ограда и врати кои се отвораат автоматски со мотор, џакузи, летна кујна и тоалет.
Приземје: Две гаражи дупли кои собираат по 2 возила најмалку, соба со тоалет(комплетно уредени)
Прв спрат: Ходник, бања, остава(за парно), спална(уредена со спална и плакар), кујна со трпезарија(комплетно наместена нова кујна некористена, остров со аспиратор над островот и трпезариска маса) и голема дневна соба со гарнитура и клуб маса, поврзани, голема тераса со летна кујна.
Втор спрат: ходник, две големи спални соби кои се комплетно наместени со двоен кревет спална и плакари и голема тераса.
Куќата има парно инсталација со комплетно нови радијатори не е вклучено до сега, во секоја соба има клума уред. Целата куќа е со ПВЦ врати и прозори и ролетни, подлога плочки низ целата куќа од приземје до подкројве. Куќата се продава комплетно со мебел како што е на сликите, освен некои лични работи.
property features
House
3 bed
3 bath
5 Rooms
Built 205
4 Parking Spaces
Air Conditioning
Alarm System
Land is 350 m²
Floor Area is 471 m²
Energy Rating А+++
New Construction
Ensuite
2 Garage
2 Carport
2 Open Parking Spaces
Fully Fenced
Балкон
Гаража
Имотен лист
Легализирано
Паркинг

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам