1 / 9
Mercedes E200 zamena moze so Mercedesw211
4.150 €
Цената не е фиксна
06.05.2023 16:59

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Moze zamena za w211
Moze zamena samo za mercedesw211
Kolata e vo bezprekorna sostojba
Zemena od ambasada
Euro 4
Registrirana
Zelen karton
Nov plinski ured
Novi gumi
Poveke informacii na tel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
071658568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам