1 / 3
HP printer, skener i kopir
3.000 МКД
Цената е фиксна
19.03.2023 18:54

Илинден / Скопје

HP PHOTOSMART C5380 poloven printer, skener i kopir , vo odlicna sostojba.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
071229933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам