1 / 12
AUDI A6 3.0 DIZEL ODLICNA SOSTOJBA
123 €
01.06.2023 08:27

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

❗❗❗NOVO❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗

✅ODLICNO VOZILO

-AUDI
-A6
-3.0 TDI
-176KW/240 KS
-2009 GODINA
-249225 KILOMETRI
-AVTOMATSKI MENUVAC
-QUATTRO

OPREMA KOJA JA POSEDUVA :
-GREJACI NA SEDISTA
-MEMORIJA NA SEDISTA
-ELEKTRIKA NA SEDISTA
-GREJACI NA RETROVIZORI
-AVTOMATSKO ZATVARANJE NA RETROVIZORI.
-ZAVESI NA ZADNI STAKLA
-SONCEV KROV
-AUTO CLOSE GEPEK
-SVETLA ZA DOZD
-AUTO HOLD
-KLIMATRONIK
-KOZEN INTERIOR
-BLUETOOTH ,
-BOSE SURROUND SOUND
-AUX ,
-SD CARD
-GOLEMA NAVIGACIJA
-DVA KLUCA
-ALUMINIUMSKI BANDASI 17"

ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA 072/267-089

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MMS AVTOMOBILI
UL.1 br.39a
Потврден огласувач
072267089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам