1 / 12
HITNO .. 9500 eu. Pajero 3.0 V6 benzin-plin
9.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 12:46

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

HITNOOO ❗❗❗❗
Pajero 3.0 V6 benzin-plin
PERFEKTNA SOSTOJBA
Proverka kade sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078833518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам