1 / 12
BMW 730D 245 hp Full oprema avtomatik
18 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 10:44

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 730d 245 hp automatic 2010 god full oprema
Kolata e bez nikakva maana motor menjac vo perfektna sostojba.
Registrirana cela godina so zelen karton
Novi gumi + Novi bandazi 22inch
Novi plocki + Novi diskovi
KeyLess enter
Full koza
Greaci na sedista
Memorija na sedista i Volan
Golema navigacija
Xenon dynamic farovi so Angel Eyes ( vrtat levo desno, gore dole )
Podesuvanje mod:
Sport, Comford, EcoDrive
Moze zamena so moja ili vasha doplata.

078337841

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
078337841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам