1 / 7
DELSEY TROLLEY BAG
200 €
Цената не е фиксна
18.05.2023 20:39

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

Delsey ODC 61 Camera Trolley Bag
200 euro
Karakteristikat:
• Holds DSLR, 3 Lenses, Flash, Light Meter
• Water-Repellent Exterior
• Removable Customizable Photo Insert
• Adjustable, Movable Dividers
• Soft Micro Fiber Dividers
• Zippered Mesh Cover
• Ball Bearing Wheels
• Telescoping Handle
• Padded Notebook Section (up to 17")

Kontakt Whatsapp
‪+389 72 643 029‬
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам