1 / 1
Zhiyun Crane M2 гимбал
6.000 МКД
26.05.2023 09:05

Велес / Велес

Резолуција:

35,1-40 Мегапиксели

Марка:

Останато

Многу малку користен гимбал. Состојба како нов. Доколку сакате стабилизација на видео (мобилен, компактна камера или мирорлес) тогаш со овој гимбал ќе го добиете саканиот резултат.

Повеќе инфо за гимбалот
https://www.zhiyun-tech.com/en/product/detail/68?type=website&page=product_general&source=list&title=CRANE-M2

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076268489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам