1 / 4
Продавам Цитроен Ц- крузер
8.300 €
06.06.2023 22:04

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C-Crosser

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам Цитроен Ц-крузер( 4x4 ) мануел , 2.2 ХДИ , 2009 година,
регистриран до 7ми месец 2023 година,
со фул опрема, двд, навигација, греачи на седишта, кожа и друго.
Предни нови зимски гуми, акомулатор под гаранција,со направен голем сервис, во одлична состојба.
Може замена за помало возило над 2008 година, со ваша доплата ( реални понуди)
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 071 267- 402 Игор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ана
Потврден огласувач
078449311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам