1 / 5
MERCEDES ATEGO 815 ATES KIPPER
13.000 €
02.05.2023 13:03

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Atego

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

🚛🚛⬆️➡️ ❗ MERCEDES ATEGO 815❗ 2000 GOD REGISTRIRANO DO 10.07.2023 GODINA ❗ VO ODLICNA SOSTOJBA ❗ ATES KIPPER ❗ NAPRAVEN SERVIS ❗ CENA 13.000 💶 💶 ❗ TEL ZA KONTAKT 📲 078 360 221 JOVICA 🚛🚛

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DEAN
Потврден огласувач
079396356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам