1 / 9
SEAT IBIZA 1.2 tdi Ecomotive FACELIFT
6.300 €
30.03.2023 14:16

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEAT IBIZA 1.2 TDI Ecomotive Facelift

godina - 2012

perfectna kola tel 📲📲 070470824 📲

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Berce Veselov
Потврден огласувач
070470824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам