1 / 9
Honda Jazz TOP kako NOVA!!!
4.999 €
5.199 €
27.05.2023 10:30

Гази Баба / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

Jazz

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Hondata e vo BESPREKORNA SOSTOJBA
So servizna knishka do posleden kilometar. Motor 1.2 VTEC na lanche
MNOGU dobro sochuvana I vnatre I NADVOR.EKONOMICHNO I DOKAZANO VOZILO!!!
PROVERKA SO MAJSTOR
-klima ured
-elektrika na stakla
-centralno zakluchuvanje
-el. retrovizori
-nov akumulator
-super gumi
MOTOR NA LANCHE!!!
NAPRAVEN SERVIS
PLATENI DAVACHKI DO REGISTRACIJA!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 527 889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам