1 / 9
Citroen C4
7.000 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 18:35

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Citroen C4
1.6 hdi
Godina na proizvodstvo 2013
Kolata e registrirana i se vozi sekoj den.
Slobodno moze da se proba / proveri kade sakate.
Poveke info na telefon
Ve molam bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070581836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам