Logo

FORSIT e 514

Број на оглас: 517679 | Објавен на: 24.10.2017, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam kombajn forsit e 514
proizveden 1984 god.so heder 4 metra
motor ifa so 4 klipa
mnogu mala potrosuvacka
može zamena za
traktor ili pomal kombajn nefholand so pomal heder do istata cena

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Grozdan