Logo

Elektricna pecka za parno greenje EKOTERM (Nis)

Број на оглас: 541451 | Објавен на: 04.03.2019, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


EKOTERM (Nis) - Elektricna pecka za parno greenje (Електрична печка за парно греење)
TIP: HTK-24
Br: 00274
~V: 3X380/220
KJ/h: 86400
Hz: 50
Kg: 36
A: 50
KW: 24
pO bar: 2-2.5

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач