Logo

Чистење на лаптоп и desktop компјутери

Број на оглас: 642418 | Објавен на: 16.04.2018, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Процесор: над 2 GHz

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Доколку вашиот лаптоп многу загрева и вентилаторот постојано врти силно тој мора да се исчисти за да не се случи негово прегорување.
Истото се случува и со десктоп компјутерите
Слободно јавете се и не дозволувајте да ви прегорат од прегревање
076/60-40-25

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач