Logo

Se prodava kukja vo Kichevo

Број на оглас: 671757 | Објавен на: 27.03.2017, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 250

Број на спратови: 2

Греење: Друго

Дворна површина: 300

Цена: 47.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со комплетна документација, на мирна локација, со голем двор .
ЕКСТРА ПОНУДА!!!
Цена по видување.

 Кичево

Прати Е-Маил

 Sofika

Потврден огласувач