Logo

Ден ноќ камера за видео надзор отпорна на надворешни влијани

Број на оглас: 687280 | Објавен на: 27.09.2018, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Водоотпорна надворешна камера со инфраред за ноќно снимање дури до 50 m. со SHARP CHIPSET и 420 TVL за неверојатни 3200 денари. Проверете на 070965396; 026121409; или на e-mail: prodazba@amt.com.mk; или повелете лично во нашиот продажен салон на ул.Страшо Пинџур 11- до Министерство за социјални грижи.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AMT

Потврден огласувач