Logo

Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii..

Број на оглас: 688065 | Објавен на: 18.08.2019, 06:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.234 МКД

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii so panel izolacija ..070207033...

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Blasko

Потврден огласувач