Logo

Внатрешна ден ноќ Камера за видео Надзор

Број на оглас: 690070 | Објавен на: 27.09.2018, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Обезбедете ги вашите објекти и драгоцени предмети од кражби. Внатрешна камера со SHARP CHIPSET и 420 TVL, ноќно снимање до 20m. Не се двоумете повеќе проверете на 070965396; 026121409; или на e-mail: prodazba@amt.com.mk; или повелете лично во нашиот продажен салон на Булевар Кузман Јосифовски Питу Лок.33 Т.Ц Скопјанка

 AMT (претпријатие)

Потврден огласувач