Logo

Apartmani

Број на оглас: 695120 | Објавен на: 20.09.2017, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Спрат: 1

Греење: Централо

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат апартмани во ново изградениот објект кој се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, веднаш до Спомен Куќата Тоше Проески.
Поседуваме еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четворокреветни апартмани.
Секој апартман располага со сопствено купатило, ТВ, интернет и сопствен паркинг.

Греење: Централно парно греење
За повеќе информации посетете ја страницата: https://www.facebook.com/SkorpionApartments/

По повод новогодишните празници организираме превоз на релација Скопје-Крушево-Скопје.

За резервација може да контактирате на телефон:
075/851-850

или на е-маил skorpion.mk@t.mk

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач