Logo

Calvin Klein zenski racen casovnik sat saat so kozeno remce

Број на оглас: 711028 | Објавен на: 01.02.2018, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Женски модерен и елегантен рачен часовник Calvin Klein во црна или бела варијанта со кожено ремче.

Можност за испорака низ цела Македонија преку курирските служби/карго.
Ш398

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач