Logo

РЕТРОВИЗОРИ ЗА - ARORA 150

Број на оглас: 71110 | Објавен на: 04.03.2019, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 750 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


ПАР РЕТРОВИЗОРИ ЗА - ARORA 150

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  МОТОДЕЛОВИ - Велес

Потврден огласувач