Logo

se prodava dukan vo noviot centar

Број на оглас: 720494 | Објавен на: 13.06.2019, 00:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 28 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


se prodava dukan vo noviot centar na gradot (poraneshno decki 2)..................
tel.za informacii: 071-347-687 , 075-421-599

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач