Logo

OTKUPUVAM HAVARISANI INEISPRAVNI VOZILA

Број на оглас: 722177 | Објавен на: 23.05.2020, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


OTKUPUVAM HAVARISANI I NEISPRAVNI VOZILA VOZILA SO OSTETEN MOTOR I DR.

TELEFONI ZA KONTAK:071/273-263, 076/273-63 I 078/273-263

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 ZLATKO

Потврден огласувач